Promocja limitowana – trwa do końca czerwca 2021 lub do wyczerpania zapasów.

Po 8 udanych latach, Maxfly wraca do Gdańska. Wraca ponieważ to tu, w zaprzyjaźnionej firmie w 2013 roku powstał pierwszy w Polsce Tunel Aerodynamiczny. Pomimo pandemii rodzinna firma z podbydgoskich Prądek widząc zainteresowanie osób z Trójmiasta, zdecydowała się udostępnić możliwość latania również przy Stadionie Gdańsk. W sklepie internetowym można już teraz nabyć jeden z 1000 biletów ze specjalnej puli “VIP GDAŃSK”.

TUNEL AERODYNAMICZNY MAXFLY

Dla każdego od 4 do 100 lat! 

Dzięki tunelowi lotne stają się nie tylko myśli. Tajniki technik ułożenia ciała oraz sposobów zmiany jego pozycji odkrywane przez doświadczonych instruktorów pozwala na przejęcie całkowitej kontroli nad lotem i przemieszczanie się w dowolnym kierunku. Sterowanie odbywa się jedynie za pomocą siły mięśni, więc jest to zdrowa aktywność fizyczna odpowiednia dla ludzi w każdym wieku, która daje uczucie wolności i dostarcza pozytywnej energii.

Nauka latania w naszym tunelu zajmuje średnio godzinę. W tym czasie każdy adept szybowania w powietrzu przechodzi odpowiednie szkolenie “na sucho” z teorii latania. Następnie jest ubierany w profesjonalny kombinezon dedykowany do skoków z samolotu/lotów w tunelu, gogle oraz kask ochronny.

W trakcie lotu każdy może liczyć na profesjonalną pomoc instruktora latania. Gwarantujemy dawkę adrenaliny, wielkie emocje i extremalne przeżycia.

SPRAWDŹ NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCE SIĘ PAKIETY

Starter dla dorosłego - Lot w Tunelu Aero Maxfly
100,00 
Starter dla dorosłego - Lot w Tunelu Aero Maxfly
Starter - 10 lotów w Tunel Maxfly + Film
180,00 219,00 
Starter dla dorosłego - 6 lotów w Tunelu Aero Maxfly + Film
360,00 419,00 

Rezerwacja terminów