Rezerwacje


16.06.2020

Sytuacja obecnie w Polsce:

Analizując nieustannie sytuację w naszym kraju związaną z wirusem, stwierdzamy, że nie jest jeszcze wystarczająco bezpiecznie abyśmy mogli Państwa gościć. Chodzi tu głównie o bezpieczeństwo związane z higieną przy zakładaniu kasku ochronnego. Nasze kaski są profesjonalnym sprzętem spadochroniarskim, lecz jak każdy kask tej klasy jest zamykany szczelnie szybką. To w obecnej sytuacji pandemii uniemożliwia nam dostatecznie dobre odkażenie bezpieczne dla Was użytkowników. Analizując nieustannie sytuację w naszym kraju związaną z wirusem, stwierdzamy, że nie jest jeszcze wystarczająco bezpiecznie abyśmy mogli Państwa gościć. Chodzi tu głównie o bezpieczeństwo związane z higieną przy zakładaniu kasku ochronnego. Nasze kaski są profesjonalnym sprzętem spadochroniarskim, lecz jak każdy kask tej klasy jest zamykany szczelnie szybką. To w obecnej sytuacji pandemii uniemożliwia nam dostatecznie dobre odkażenie bezpieczne dla Was-użytkowników. Analizując nieustannie sytuację w naszym kraju związaną z wirusem, stwierdzamy, że nie jest jeszcze wystarczająco bezpiecznie abyśmy mogli Państwa gościć. Chodzi tu głównie o bezpieczeństwo związane z higieną przy zakładaniu kasku ochronnego. Nasze kaski są profesjonalnym sprzętem spadochroniarskim, lecz jak każdy kask tej klasy jest zamykany szczelnie szybką. To w obecnej sytuacji pandemii uniemożliwia nam dostatecznie dobre odkażenie bezpieczne dla Was użytkowników.

Staramy się wprowadzić kaski typu „otwartego” + gogle, to powinno zminimalizować ryzyko. Lecz uważamy, że jeśli możecie Państwo wstrzymać się z rezerwacją do momentu zmniejszenia liczby zachorowań w Polsce, będzie to dobre rozwiązanie.

Jednocześnie przypominamy, że przedłużamy wszystkie bilety zakupione przez naszą platformę o rok z automatu ( jeśli bilet był kupiony przez inną platformę prosimy o kontakt). Zapewniamy, również, że każdy zdąży zrealizować swój odlotowy prezent i nikt nie zostanie pominięty!

Rezerwacje planujemy wznowić od 01.07.2020.

Życzymy zdrowia i spokoju ducha 😉 Ekipa Maxfly


01.04.2020

W związku z panującą w naszym kraju pandemią, zmuszeni zostaliśmy do wstrzymania prac związanych z modernizacją tunelu aero. Informujemy, że wszystkie zakupione bilety przez nasz sklep www, które tracą ważność w nadchodzących miesiącach, zostaną przedłużone o rok. Proszę się nie martwić, bilety będą honorowane po terminie, nie trzeba ich w żaden sposób przedłużać.

Nadal oferujemy przedsprzedaż biletów w formie voucherów podarunkowych, których ważność to rok od daty zakupu (z możliwością kolejnego przedłużenia).

Rezerwacja terminów zostanie wznowiona w maju o ile sytuacja w kraju nie ulegnie zmianie. My nie możemy już doczekać się pierwszych lotów, życzymy dużo pozytywnej energii i wytrwałości w tym niekorzystnym czasie!


01.10.2019

Rezerwacja terminów listopad 2019/kwiecień 2020 zostaje zawieszona. Prosimy o wyrozumiałość, trwa modernizacja naszego tunelu aerodynamicznego, mająca na celu udoskonalenie i wyciszenie dotychczasowej konstrukcji.

Przepraszamy za utrudnienia. Aktualnie oferujemy zniżki w naszym sklepie internetowym na prowadzoną przedsprzedaż w ramach rekompensaty za niemożliwość korzystania z atrakcji w sezonie zimowym.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość przedłużenia voucherów, którym kończy się ważność w terminie listopad/kwiecień. W tym celu prosimy o wiadomość na piotrtunel@gmail.com z podaniem nr vouchera.

Natomiast, jeśli Twój voucher jest już po terminie sprawdź zakładkę: https://dlaextremalnych.pl/produkt/przedluzenie-vouchera/

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia. Do zobaczenia w nowym wydaniu naszego całorocznego tunelu aerodynamicznego!

~właściciel – instruktor Max 🙂

Trwa modernizacja 🙂